„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“   Paulo Coelho

Svět živé energie

Shora uvedený citát Paola Coelha je dnes již nejen okřídlenou klasikou, ale taktéž výmluvným pojmenováním toho, jak funguje náš svět/vesmír. Je však nutné vědět, co si přát a jak si to přát. Představme si, že abychom mohli zahrát na kytaru melodii (náš záměr, poslání), potřebujeme mít kytaru (naše tělo a mysl), naladit struny (naše duše), naučit se akordy (zákonitosti, na kterých stojí svět živé energie) a začít hrát (krok za krokem realizovat náš záměr). 

Energie, kterou dennodenně používáme, se nazývá různě: na Hawaii mají Manu, Hinduisté Pranu, v Japonsku Ki, v Číně Qi nebo Chi, v Tibetu Leung, v Mexiku Teotl a v peruánských Andách Kawsay. V Evropě pak většinou mluvíme o vědomí nebo o životní síle. Nicméně společným jmenovatelem této živé energie zůstává možnost uvědomovat si a měnit svoji realitu.

Energie je informace, která následuje naše myšlenky a náš záměr tuto energii vede. Abychom mohli energii efektivně využít, je nutné udržet pozornost vůči našemu záměru. Záměr však není to, o čem sníme nebo to co si přejeme, neboť sny se zásadně neuskutečňují (zde odhlížím od snové reality jako projevu podvědomí, což je jiná, neméně zajímavá, kapitola), tuto skutečnost je potřeba integrovat pro další posun. Důvodem je to, že sen, ani přání, není výběr našeho cíle.

Přechod mezi světy
Mesa, předměty síly

Staň se mistrem živé energie!

Je nezpočet způsobů, tradic a technik, které můžeme následovat a proniknout do práce s energií, nicméně většina tisíciletých nauk rozlišuje tři aspekty existence člověka, a to mysl, tělo a duši. 

Pro úplné uzdravení všech těchto tří částí je nezbytné objevit, otevřít a vyléčit všechny hluboko uložené destruktivní buněčné vzpomínky. K tomu nám poslouží nejlépe naše tělo, neboť jeho buněčná paměť je dokonalý harddisk.

Jste tím, kým jste ve svém srdci, neboť to, čemu věříte ve svém srdci, tomu věříte doopravdy a co je ve Vašem srdci, určuje, v jaké jste situaci a to jak jednáte. Abyste však zjistili, co se nachází uvnitř Vašeho srdce, je nutné otevřít jej, teprve pak je možné propojit srdce a rozum a realizovat Váš záměr/cíl.

Chcete realizovat jakýkoliv svůj záměr a nevíte, jak začít? Napište mi, a společně Vás posuneme do prostoru, ve kterém nic není nemožné.